פנסיון כלבים

פנסיון כלבים: הבית השני לחבר על ארבע

אם אתה מחפש מקום בטוח ומקצועי לטיפוח וטיפול בחבר הכלב שלך בזמן שאתה לא יכול לקחת אותו איתך? אז אתה הגעת למקום הנכון!
בפנסיון לכלבים שלנו, אנחנו מאמינים בלספק חווית שהות הטובה ביותר לכלב שלך. עם שנים של ניסיון והתמקצעות בתחום, אנחנו מבטיחים שהכלב שלך יקבל טיפוח איכותי ומקצועי על ידי צוות מיומן וידידותי.
הפנסיון לכלבים שלנו מציע מתקנים מודרניים ומאובזרים לחלוטין עם כל מה שהכלב שלך צריך. חצרות משחק גדולות ומקורות לכלבים וחצרות משחק אישיות לכלב שאינו מסתדר עם כלבים אחרים ובנוסף לזה חדרים מפנקים. אנו מקפידים על תנאי היגיינה ובטיחות מרביים כדי להבטיח את הרווחתו ובריאותו של הכלב.


אנחנו יודעים שכל כלב הוא אינדיבידואל ויש לו צרכים ייחודיים. על כן, אנו מתאימים את הטיפוח, והפעילויות לפי הצרכים הייחודיים של כל כלב. צוות המקצוענים שלנו מוכן לספק את ההאהבה, ואת תשומת הלב והטיפוח שהכלב שלך יקבל במהלך שהותו אצלנו בפנסיון.לא רק נספק לכלבך את הטיפול הטוב ביותר, אלא גם נקפיד על תחושת בית נעימה ושקטה. בפנסיון לכלבים שלנו, הכלב שלך יהיה חלק ממשפחתנו ויקבל טיפול אישי, תשומת לב לצרכיו הייחודיים וסביבה ידידותית.


אל תהסס ליצור קשר עכשיו כדי לקבוע פגישה ולדון בפרטים הנדרשים. אני וצוות הפנסיון מחכים לארח את חברך הכלב במקום המושלם עבורו.

על הפנסיון

פנסיון לכלבים ממוקם במרכז הארץ במושב רמות מאיר, הפנסיון משתרע על שטח של כ-600 מטר רבוע. הפנסיון מנוהל על ידי מאלף כלבים מומחה להתנהגות כלבים.

על החדרים

בפנסיון לכלבים ישנם 10 חדרים. כל חדר גודלו 2X2.5 מטרים, כל החדרים שנמצאים בפנסיון כלבים מקורים, בקיץ החם החדרים מקוררים על ידי מאוורר בכל חדר, בחורפים הקרים החדרים מחוממים על ידי מנורות חימום. בחדר אחד יכולים להיות כלב אחד או שני כלבים במידה והם מאותו הבית.

פעילות גופנית

הכלבים בפנסיון נהנים מפעילות גופנית מרובה, הכלבים נמצאים בחצרות משעה 8:00 ועד השעה 12:00 ולאחר מכן הם נמצאים בחצרות מ-16:00 ועד 19:00 מה שמאפשר לכלב אינטראקציה ומשחק עם כלבים אחרים במהלך היום. החצרות מקורים לכן אין חשש מפני הטמפרטורות החיצוניות. כמו כן בחצרות ישנם מאווררים ומערפלים (רסס מים) לקירור. בפנסיון כלבים ישנו כר דשא גדול המאפשר לכלבים להנות במהלך היום.

הפינוקים

כל כלב אשר שוהה בפנסיון זוכה ליחס אישי בזמן שהותו פנסיון, בימי הקיץ ישנן בריכות שמאפשרות לכלבים לשחק במים ולקרר את עצמם. בימים החמים הכלבים מקבלים ארטיק טעים לכל כלב בכדי שיהנו.

אוכל

הכלבים השוהים בפנסיון מקבלים אוכל לפי מה שהם רגילים בבית, הפנסיון מאכיל את הכלבים במזון סופר פרימיום. במקרה וכלבכם רגיש למזון מומלץ להביא את המזון מהבית.

שעות פעילות

א'-ה': 8:00-12:00 16:00-19:00
ו': 8:00-12:00 16:00-18:00
שבת : אין קבלת קהל

Scroll to Top