חינוך גורים

כלב חמוד עם משקפיים

מזל טוב! אימצתם או קניתם גור חדש – הצטרף אליכם בן משפחה חדש. הגור החמוד רץ קופץ ומשתולל בכל מקום. הוא כל כך מקסים, שאתם בטח שואלים את עצמכם "למה צריך בכלל לאלף אותו?"

התשובה לכך פשוטה, גור קטן בדומה לתינוק נולד כדף חלק, ללא בעיות התנהגותיות. בניגוד לאילוף של כלב בוגר, אילוף הגור הוא הרבה יותר פשוט. אנחנו צריכים רק לאלף אותו איך להתנהג בצורה נכונה.

התוכנית הנ"ל מתאימה לגורים מגיל שמונה שבועות. את התכנית אנחנו מתחילים בפגישת אבחון אצלכם בבית (במקום הטבעי של הכלב). לאחר שהבנו את הצרכים והדרישות של הבעלים ולאחר שאופי הגור אובחן, נתאים את תוכנית האילוף לצרכים וליכולות של הגור ושל הבעלים.

אילוף כלבים הוא המפתח להצלחה לחיים שלמים, ככל הזמן יעבור והגור יגדל, כך יהיה יותר קשה לחנך אותו.

לכן חינוך גורים חשוב מאוד מהגיל הצעיר ביותר – בין אם מדובר על אילוף עבור צרכים ובין אם מדובר על פקודות שונות.

הרבה אנשים חושבים שאם הם קונים גזע מסוים של כלב אז הם יכולים להיות פתורים מהתהליך של אילוף גורים , כמובן שזה לא נכון ! חינוך גורים צריך להתבצע על כל כלב ולא משנה אם קניתם בורדר קולי או אם אימצתם פודל – בסופו של דבר, לכל כלב יש את פוטנציאל האילוף שלו ואם הוא לא מתבצע כמו שצריך אז הפוטנציאל הזה פשוט לא יממוש.

רומן גורוביץ  הוא מאלף כלבים במרכז ומומחה בטיפול התנהגותי לכלבים ומבצע גם חינוך גורים , והמטרה של רומן  היא לייצר תקשורת ברורה ונכונה  בינך- הבעלים, לבין הפרטנר שלך- הכלב.

מהניסיון של רומן, אין דבר כזה כלב לא טוב, יש כלב לא מחונך- ואנחנו מתחייבים להקנות לכלב שלך שפה והרגלים שיהפכו את האינטראקציה בינך לבינו לקלה, נעימה והרמונית יותר.

אילוף עם רומן  משלב את כל האלמנטים הנדרשים לחינוך טוב יותר של גורים וכלבים לכל מטרה אפשרית.

לעוד מידע על חינוך גורים התקשרו כעת או השאירו פרטיכם ותענו בהקדם.

 

רומן גורוביץ

מאלף כלבים

עוד בנושא:
Scroll to Top