רשימת קניות לכלב חדש

מזל טוב! הצטרף אליכם החבר הכי טוב של האדם, כמו כל בן משפחה חדש גם לבן המשפחה הזה צריך לקנות מספר דברים. לא יודעים מה ולמה? לפניכם הרשימה המלאה לה הכלב זקוק בכדי לחיות חיים מאושרים ונכונים בסביבתכם:

  • רצועה להולכת הכלב בחוץ. בחניות קיים מגוון רחב של רצועות בגדלים בצורות ובצבעים שונים. את הרצועה צריך להתאים לגודל הכלב. חשוב שלא לקנות רצועה דקה מידי לכלב גדול או רצועה גדולה וכבדה לכלב קטן אשר אינו יכול לשאת את משקל הרצועה עצמה. הרצועה יכולה להיות עשויה מעור או מסוג של פוליאסטר.
  • קולר לכלב. ישנם סוגי קולרים שונים בחנויות, את הקולר צריך להתאים לגודל הכלב. התאמת הקולר תהיה מיטבית, כאשר הקולר סגור על הכלב והוא אינו יכול להוציא ממנו את הראש, אבל משוחרר מספיק בכדי לאפשר החדרת שתי אצבעות בין הקולר לצוואר הכלב.
  • כלי אוכל ושתייה. כלי האוכל והשתייה צריכים להיות קלים לניקוי וכמובן מספיק גדולים להאכיל את כמות האוכל שהכלב צורך במנה. על כלי המים להיות בעל נפח כזה המכיל כמות מים ששווה ליום וחצי מכמות המים שהכלב שותה.
  • אביזרי טיפוח את אביזרי הטיפוח יש להתאים לכלב. צריך להתחשב בסוג הפרווה שיש לכלב. כלבים בעלי פרווה קצרה צריכים מסרק בעל שיניים קצרות וכלבים בעלי פרווה ארוכה צריכים מסרק לסירוק הפרווה ובנוסף גם מסרק לפרימת קשרים.
  • תא הטסה. את תא ההטסה צריך להתאים לגודל הסופי של הכלב, בכדי לא לקנות פעמים את אותו מוצר.
  • מזרון לכלב. עדיף לתת לכלב מקום שינה משלו בכדי שלא ישתמש בשלנו. בחנויות ישנם סוגים רבים של מזרונים מומלץ לקנות מזרון שניתן לכבס ובנוסף צריך לשים לב שהמזרון יהיה בגודל כזה המאפשר לכלב לשכב ולהתהפך עליו בנוחות.
  • צעצועים לכלב. את הצעצוע צריך להתאים לאופי ולגודל הכלב, לצעצועים תפקיד חשוב בחיי הכלב.
  • קולר נגד קרציות ופרעושים. בחנויות ישנם קולרים רבים, מומלץ לקנות את הקולר בייעוץ איש מקצוע. חשוב לקנות את הקולר לפי משקל הכלב, במידה וקניתם קולר שאינו מתאים לכלב הוא לא ישפיע ואף במקרים מסוימים יכול לגרום לכלב הרעלה חמורה.

Tags: , , , ,

Trackback from your site.

כאשר מאמצים או קונים חבר חדש לבית, אנחנו מקבלים בן משפחה לכל דבר – כפי שאנחנו מחנכים תינוק שרק זה עתה הגיע לעולם במטרה להפוך אותו לאדם טוב יותר ובעל ערכים וכבוד, כך אנחנו מצפים מהכלב שלנו להיות כלב טוב, מסור, מחונן ומאולף יותר.
ברוב הפעמים שאנשים בוחרים שלא להשתמש בשירותיו של מאלף כלבים זה בעיקר בגלל שיקולים כלכליים.
מדובר על טעות גדולה, היות והכלב שאותו אימצנו או קנינו יחיה עמנו לפחות ל-15 שנים הבאות (שיזכה לחיים ארוכים).
כאשר אנחנו לא עושים אילוף כלבים אנחנו בעצם מוותרים על כלב שהיה יכול להיות הרבה יותר טוב עבורנו ועבור משפחתנו.
רומן גורוביץ הוא מאלף כלבים במרכז ומומחה בטיפול התנהגותי לכלבים , והמטרה של רומן היא לייצר תקשורת ברורה ונכונה בינך- הבעלים, לבין הפרטנר שלך- הכלב.
מהניסיון של רומן, אין דבר כזה כלב לא טוב, יש כלב לא מחונך- ואנחנו מתחייבים להקנות לכלב שלך שפה והרגלים שיהפכו את האינטראקציה בינך לבינו לקלה, נעימה והרמונית יותר.
רומן משלב את כל האלמנטים הנדרשים לחינוך טוב יותר של גורים וכלבים לכל מטרה אפשרית.

לתהליך החשוב הזה אנחנו מביאים אתנו:

ידע זה כוח– ניסיון רב בעבודה עם כל סוגי הגזעים והגילאים עם שיטות האילוף והטיפול המתקדמות בתחום.
תפור למידותיך– אנו מתאימים את שיטת האילוף והטיפול ספציפית עבור צרכי הכלב שלך ובונים את המסלול היעיל והאפקטיבי ביותר.
אין סימני שאלה– תוך מפגש אחד נדע לאבחן אם נדרש אילוף כלבים בסיסי או מדובר בטיפול התנהגותי לכלבים.
יש לך את זה– ניתן לך ולכל בני ביתך כלים פשוטים וקלים ליישום ונוודא שהם עובדים בשטח.
לא לשווא הכלב הוא חברו הטוב של האדם, חיים במחיצתו של כלב משתף פעולה הינם חוויה מדהימה ומהנה לכל הסובבים ובמיוחד לכלב עצמו.
לעוד מידע על אילוף כלבים במרכז התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם היום.