מדוע צריך לאלף כלב?

אילוף הוא אחד הדברים החשובים בגידול כלב. למעשה כלב שעבר קורס אילוף כלבים חי חיים הרבה יותר טובים ורגועים מאשר כלב שאינו עבר אילוף. אתם שואלים למה?

כלב מאולף ומחונך, צריך פחות הגבלות וכתוצאה מכך גם נענש פחות, כי הוא יודע איך מצפים ממנו להתנהג בבית וגם בחוץ. לאילוף כלב ישנם יתרונות רבים.

להלן פירוט הסיבות העיקריות מדוע כדאי לאלף את הכלב שלכם, גם אם הוא קטן וחמוד:

  • את הילדים שלנו אנו שולחים לבית הספר, בכדי ללמוד דברים חדשים שאנו ההורים לא יודעים או אין לנו את הזמן הדרוש ללמד אותם. חשוב לנו שיכירו עוד ילדים בגילם ותהיה להם אינטראקציה עם ילדים ואנשים מחוץ למעגל המשפחתי בצורה טובה ובריאה. באותה הצורה בדיוק גם הכלב שלנו צריך להישלח למאלף כלבים. המאלף יסביר לכלבכם מהי התנהגות נכונה בבית וילמד אותו דברים שאתם לא תמיד מודעים אליהם. במוסף הכלב ילמד איך להתנהג בסביבת כלבים שהוא לא מכיר ולהיחשף לעולם בצורה נכונה ונטולת טראומות.
  • חיזוק הקשר בין אדם לכלב. אילוף נכון של הכלב מוביל לחיזוק הקשר בינו לבין האדם. הכלב והבעלים מבינים אחד את השני, וכך ניתן למנוע בעיות תקשורת וקונפליקטים הנובעים מחוסר הבנה הדדי.
  • אילוף הכלב יכול למנוע מכם פציעות גופניות קשות. כלב שעבר קורס אילוף, ידע איך עליו להתנהג בצורה נאותה ונעימה בכל סביבה בה הוא יימצא.
  • אילוף כלב מציל לא מעט כלבים מלהיזרק לרחוב. כלב שלא עבר קורס אילוף למשמעת, או יותר נכון כלב שלא הסבירו לו איך להתנהג בצורה הולמת, שאינה גורמת לנזק לבעלים, לרוב לא ידע איך מצפים ממנו להתנהג בבית. ע”י ההתנהגות שלו הכלב עלול לגרום נזק לבעלים וסביר להניח כי יסולק מהבית וימצא את עצמו במקרה הטוב באחת העמותות בארץ ובמקרה הפחות טוב יינטש ביער או ייזרק מרכב נוסע.

 

תזכרו תמיד – לכל בעיה יש פתרון !

 

רומן גורוביץ

מאלף כלבים

Tags: , , ,

Trackback from your site.

כאשר מאמצים או קונים חבר חדש לבית, אנחנו מקבלים בן משפחה לכל דבר – כפי שאנחנו מחנכים תינוק שרק זה עתה הגיע לעולם במטרה להפוך אותו לאדם טוב יותר ובעל ערכים וכבוד, כך אנחנו מצפים מהכלב שלנו להיות כלב טוב, מסור, מחונן ומאולף יותר.
ברוב הפעמים שאנשים בוחרים שלא להשתמש בשירותיו של מאלף כלבים זה בעיקר בגלל שיקולים כלכליים.
מדובר על טעות גדולה, היות והכלב שאותו אימצנו או קנינו יחיה עמנו לפחות ל-15 שנים הבאות (שיזכה לחיים ארוכים).
כאשר אנחנו לא עושים אילוף כלבים אנחנו בעצם מוותרים על כלב שהיה יכול להיות הרבה יותר טוב עבורנו ועבור משפחתנו.
רומן גורוביץ הוא מאלף כלבים במרכז ומומחה בטיפול התנהגותי לכלבים , והמטרה של רומן היא לייצר תקשורת ברורה ונכונה בינך- הבעלים, לבין הפרטנר שלך- הכלב.
מהניסיון של רומן, אין דבר כזה כלב לא טוב, יש כלב לא מחונך- ואנחנו מתחייבים להקנות לכלב שלך שפה והרגלים שיהפכו את האינטראקציה בינך לבינו לקלה, נעימה והרמונית יותר.
רומן משלב את כל האלמנטים הנדרשים לחינוך טוב יותר של גורים וכלבים לכל מטרה אפשרית.

לתהליך החשוב הזה אנחנו מביאים אתנו:

ידע זה כוח– ניסיון רב בעבודה עם כל סוגי הגזעים והגילאים עם שיטות האילוף והטיפול המתקדמות בתחום.
תפור למידותיך– אנו מתאימים את שיטת האילוף והטיפול ספציפית עבור צרכי הכלב שלך ובונים את המסלול היעיל והאפקטיבי ביותר.
אין סימני שאלה– תוך מפגש אחד נדע לאבחן אם נדרש אילוף כלבים בסיסי או מדובר בטיפול התנהגותי לכלבים.
יש לך את זה– ניתן לך ולכל בני ביתך כלים פשוטים וקלים ליישום ונוודא שהם עובדים בשטח.
לא לשווא הכלב הוא חברו הטוב של האדם, חיים במחיצתו של כלב משתף פעולה הינם חוויה מדהימה ומהנה לכל הסובבים ובמיוחד לכלב עצמו.
לעוד מידע על אילוף כלבים במרכז התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם היום.