נעים מאד, שמי רומן גורוביץ הבעלים של חברת 'בין אדם לכלב' , אני מאלף כלבים ומומחה בטיפול התנהגותי לכלבים , והמטרה שלי היא לייצר תקשורת ברורה ונכונה בינך- הבעלים, לבין הפרטנר שלך- הכלב.

אודות מאלף כלבים רומן גורוביץ

 

אודות רומן גורוביץ מאלף כלבים

נעים מאד, שמי רומן גורוביץ , אני מאלף כלבים ומומחה בטיפול התנהגותי לכלבים , והמטרה שלי היא לייצר תקשורת ברורה ונכונה  בינך- הבעלים, לבין הפרטנר שלך- הכלב.

תקלות וקשיים רבים נפתרים ברגע שנוצר בסיס משותף של הבנה ודיבור.

רגע, רגע.. אתה בטוח שאתה מדבר פה על כלבים?

בהחלט! מניסיוני, מרבית הבעיות העולות סביב גידול כלב נובעות מחוסר בתקשורת, הכלב לא מבין מהם הגבולות החשובים לך (הבעלים!) ומצדך, הנביחות, משיכות ונשיכות אומרות רק דבר אחד- כלב בעייתי.

אצלי מקבלים פתרון לכל קושי או צורך המופיע  עם הצטרפות של כלב לחיים, החל באילוף וחינוך גורים, דרך אילוף כלבים בסיסי ופתרון בעיות התנהגות ועד אילוף לשמירה והגנה.

מהניסיון שלנו, אין דבר כזה כלב לא טוב, יש כלב לא מחונך- ואנחנו מתחייבים להקנות לכלב שלך שפה והרגלים שיהפכו את האינטראקציה בינך לבינו לקלה, נעימה והרמונית יותר.

לתהליך החשוב הזה אנחנו מביאים אתנו:

  • ידע זה כוח– ניסיון רב בעבודה עם כל סוגי הגזעים והגילאים עם שיטות האילוף והטיפול המתקדמות בתחום.
  • תפור למידותיך– אנו מתאימים את שיטת האילוף והטיפול  ספציפית עבור צרכי הכלב שלך ובונים  את המסלול היעיל והאפקטיבי ביותר.
  • אין סימני שאלה– תוך מפגש אחד נדע לאבחן אם נדרש אילוף כלבים בסיסי או מדובר בטיפול התנהגותי לכלבים.
  • יש לך את זה– ניתן לך ולכל בני ביתך כלים פשוטים וקלים ליישום ונוודא שהם עובדים בשטח.

לא לשווא הכלב הוא חברו הטוב של האדם, חיים במחיצתו של כלב משתף פעולה הינם חוויה מדהימה ומהנה לכל הסובבים ובמיוחד לכלב עצמו.

השינוי הזה יכול לקרות גם אצלך, שיחת טלפון אחת יכולה לעשות את ההבדל מקשר מתסכל לקשר מתגמל ומכלב  בעייתי לחבר אמיתי, וזוהי המהות שלי.

רפואה משלימה

לעולם הרפואה המשלימה נכנסתי בזכות כלבה בשם לוסי.

לוסי סבלה מחרדת נטישה קשה וכתוצאה מזה הרסה את הבית ,

לאחר תקופת אילוף בשילוב תרופות (במהלכה התייעצתי/בהתייעצות עם וטרינר), הכלבה והחרדה נרגעו, אבל הטיפול התרופתי הביא את הכלבה למצב אפאטי (תופעת לואי מוכרת מתרופות הרגעה).

לי היה מאוד קשה לראות את הכלבה במצב אפאטי, לאחר סיום הטיפול החלטתי שאני מתחיל ללמוד רפואה משלימה לבעלי חיים, וזאת במטרה לעזור לכלבים בפן ההתנהגותי.
במהלך הלימודים הבנתי שאני יכול לעזור הרבה יותר, לא רק לכלבים ולא רק בפן ההתנהגותי.

עוד בזמן הלימודים טיפלתי בכלבה בשם זיקה שסבלה מפריצת דיסק, אשר הפכה אותה למשותקת ללא יכולת תזוזה, (להוסיף סרטון ). לאחר השיקום של זיקה, התחזקה אצלי האמונה וההבנה שאני יכול לעזור לבעלי חיים בצורה טובה יותר ולא רק באילוף כלבים.

נכון לעכשיו אני משלב את הידע שלי מעולם האילוף והשיקום ההתנהגותי יחד עם הידע שיש לי ברפואה משלימה לבעלי חיים.

לחץ כאן ליצירת קשר